His Forum

His'lerinize Güvenin

''Fenerbahçe çok iyi bir takım''01 Nisan 2008 Salı

Paylaş
    Burak_ADM!N
    Admin
    Admin

Erkek
    Lakap : Bureska

default ''Fenerbahçe çok iyi bir takım''01 Nisan 2008 Salı

Mesaj tarafından Burak_ADM!N Bir Perş. Nis. 03, 2008 4:52 am

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final ilk maçında yarın Fenerbahçemiz ile karşılaşacak Chelsea'nin teknik direktörü Avram Grant, başarılı olmayı hedeflediklerini söyledi.
    Grant, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Fenerbahçemizin çok iyi bir takım olduğunu kaydederek, ''Fenerbahçe, bu sezon deplasmandaki Inter maçı hariç iyi bir performans gösteriyor. Yarın da iyi oynamalarını bekliyoruz. Hedefimiz, karşımızda kim olursa olsun başarılı olmak'' diye konuştu.
    Avram Grant, bir soru üzerine, her maçta disiplinin önemli olduğunu belirterek, ''Zaman zaman sorun yaşıyoruz, ama disiplinle ilgili çok önemli bir problemimiz yok'' dedi.
    Grant, rahatsızlığı olan Lampard'ın şu anda kendisini çok daha iyi hissettiğini söyledi.
    Grant, ''Yarın nasıl bir atmosfer bekliyorsunuz?'' şeklindeki soruya, ''11 yıl önce de burada gelmiştim. O zaman da Brezilyalı teknik adam vardı. 1-1 berabere kalmıştık, golü Okocha atmıştı. O zaman da atmosfer iyiydi. Karşılama güzeldi. Yarın da iyi bir ortam bekliyorum'' diye yanıt verdi.

'Ayrıldığımda bile Fenerbahçe'yi çok seviyordum'

Chelsea'nın Fransız futbolcusu Nicolas Anelka, daha önce formasını giydiği Fenerbahçemizin önemli bir kulüp olduğunu belirterek, ''Burası da önemli bir stat. Burada taraftarların yarattığı ambians çok güzel oluyor. Takım olarak konsantre olup, tribünleri unutmamız gerekir'' dedi.
    Anelka, İstanbul'dan gollü beraberlikle ayrılmalarının kendileri için avantaj olacağını belirterek, ''Buradan gollü bir beraberlik alabilirsek, işimizi İngiltere'de tamamlayabiliriz. Eğer gol atma şansım olursa mutlu olurum'' diye konuştu.
    Fransız futbolcu, ''Fenerbahçe'de yaşadığın en güzel an hangisiydi?'' şeklindeki soruyu, ''Fenerbahçe'de şampiyon olduk ve otobüsle Bağdat Caddesi'nde 500 metrelik mesafeyi 4 saatte gittik. Bu yaşadığım en güzel andı'' diye yanıtladı.
    Zico ile sadece 2 ay beraber çalıştığını da anlatan Fransız futbolcu, ''Zico çok iyi ve kaliteli bir antrenör. Fenerbahçe'nin buraya kadar gelmesi benim için sürpriz değil, çünkü iyi oyuncular aldılar'' şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'den ayrılmasıyla ilgili bir soruyu da Anelka, ''Fenerbahçe'den ayrıldım, çünkü İngiltere'ye dönmek istiyordum. Bunun Fenerbahçe sevgisi ile ilgisi yoktu. Ayrıldığımda bile Fenerbahçe'yi çok seviyordum. Kurada Fenerbahçe çıkınca çok sevindim, çünkü burada, geride bıraktığım birçok arkadaşım vardı. Onları göreceğim için çok mutlu oldum'' diye yanıtladı.

Basın toplantısı sonrasında Chelsea takımı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bir idman yaptı. İdmanın ilk 15 dakikası basına açık olarak gerçekleştirildi.

SeKo_ADM!N
    Admin
    Admin

Erkek
    Lakap : SeKo

default Geri: ''Fenerbahçe çok iyi bir takım''01 Nisan 2008 Salı

Mesaj tarafından SeKo_ADM!N Bir Salı Nis. 08, 2008 8:39 pm

ÇOKMU İYİ TAKIM ZuHaHa ULAN HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU
    SİZDE NE DUYGU WAR NE KALP BEeEeE
    GS GİBİ OLUN LAN BİRAZ ADAMLAR BİRLİKTE AĞLIYOLAR BİRLİKTE GÜLÜYOLAR
    SİZİNKİLER GİBİ BİRİ SIRITIP BİRİ AĞLAMIYO ZuHaHaHaAa
    MÜMKÜNSE BU FB BÖLÜMÜNÜ KALDIRIN TÜRKİYENİN İSMİNİ LEKELEDİĞİ GİBİ
    SİTENİNDE İSMİNİ LEKELİYO Very Happy Wink

Admin
    Admin

Erkek
    Lakap : Bureska

Mesaj tarafından Burak_ADM!N Bir Perş. Tem. 24, 2008 4:38 am

Hadi yaa turkiyenin ismini lekelıyomus ulan sızın her tarafınız LEKE

bide gelmıs bıze laf atıosunuz farkındaysan onu bız deıl chealsea soluyor bıde buraya dıkkatını cekerim

senınkı holiganlıktan baska bişi deil seko biz sizin gibi gs bolumune dalıp her habere ulan fb ye bakın die msj atmıoz zaten burayı okuyan %80 fenerli olacagından bu laflara da kulak asmaz herhalde

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Paz Tem. 23, 2017 8:42 am