His Forum

His'lerinize Güvenin

maç kutlamasına çıkamamak

Paylaş
    Burak_ADM!N
    Admin
    Admin

Erkek
    Lakap : Bureska

default maç kutlamasına çıkamamak

Mesaj tarafından Burak_ADM!N Bir C.tesi Haz. 21, 2008 6:35 am

1.silah atılmasından korkmak, meydanı magandalara bırakmaktır. kız olmaktır, "baba noolursun!" demek ama yanıt
    alamamaktır. son penaltıdan sonra gözlere dolan yaşı bayrak sallayıp, höylölöy diye salya saçarak ve zıplayarak
    kurutamamaktır. engel olan herkese helal olsun!

2.maç kutlaması yapmak demek hayati tehlikeleri göze almak demektir. maç sonundan sonra ilk 15 dakika içerisinde
    çevreyle teması keserek olası bir kazanın önüne geçmelidir. zaten bu ilk 15 dakikada gazınız geçer. paşa paşa girilerinizi
    girmeye devam edersiniz.

3.(bkz: ölüm korkusu)

4.sevincin kursağında kalması, bırak dışarı çıkmayı, pencereden dışarı çıkma cesaretini gösterebilmiş insanlara bile
    bakamamak; yarı finale çıkmayı helldorado- a drinking song açıp sözlükle beraber kutlamaktır.(bak halen atıyor, yeter
    lan).

5.yarı finale çıkmayı dj hüseyin karadayı'nın yapmış olduğu "miracles"* adlı parçayla kutlamaktır.

6.Sabahında yapılacak sınava girecek çocukları düşünmek,uykusuz bırakmamak adına yapılacak eylem. (SBS)

7.an itibariyle uyumaya olanak vermeyen şiddetli sevinç gösterilerine dahil olmamak ve arkadaşları kırmak.kutlamalar sabaha kadar sürecekmiş,uyumak isteyenler hiç heveslenmesin.

8.açıkçası tırsmak. sokaktakilerin sevinç şeklini gördükçe daha çok tırsmak en iyisi evde hoplayıp zıplayarak bu sevinci aileyle paylaşmak.

9.çıkamama nedeniniz annenizse ben sana değil çevreye güvenmiyorum gibi bir laf işitmektir.

10.yan bloktaki askeri lojmandan şarjörlerin boşaltıldığı bir anda akıllılık edip halı üzerinde oturup kafayı 35 derece kadar eğmeyi yeğlemek.

11.artık havada uçuşan mermilere aşina gözlerim civardaki evlerdeki kurşun deliklerine bakıp kolaylıkla maç skoru tahmini, balistik inceleme yapabiliyor; civarda yaşayan maganda sayısını küçük bir sapma ile tesbit edebiliyor. ayrıca maganda sayısındaki artış, magandaların yeni isabet yüzdeleri gibi değerli bilgilere de ulaşabiliyorum. bazen gökyüzüne bakıp "o bir kuş...hayır,o bir uçak...hayır lan israil yapımı bir uzi. 9 mm'lik mermilerden 32 tane koyabiliyorsun şarjörüne. etki menzili de sanırsam 250 m falandır." gibisinden bir şeyler söylüyorum. sanırım ben dışarı çıkmasam daha iyi olacak...

RaZoR
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Erkek
    Lakap : --

default Geri: maç kutlamasına çıkamamak

Mesaj tarafından RaZoR Bir Salı Haz. 24, 2008 1:54 am

Şu ana kadar yazdığın en iyi espriler bunlar. Bak böyle düzgün espri yap, hiçbir sorun çıkmaz güven bana...

Admin
    Admin

Erkek

Mesaj tarafından Burak_ADM!N Bir Perş. Haz. 26, 2008 1:26 am

Espri Mi akşama maç var yenersek espri mi hayatın gerçekleri mi Görürsün oky!..

bureska
    alt seviye
    alt seviye

Erkek

Mesaj tarafından bureska Bir Çarş. Tem. 30, 2008 2:49 am

Cok dogru soyluyorsun

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Cuma Kas. 24, 2017 11:03 pm