His Forum

His'lerinize Güvenin

Fraps full registered

Paylaş
    RaZoR
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Erkek
    Lakap : --

default Fraps full registered

Mesaj tarafından RaZoR Bir Salı Şub. 19, 2008 8:24 pm

Oyunlardan resim ve video alma konusunda oldukça başarılı bir programdır. Yayınlamış olduğum full registered versiyonudur.

Download: rapidshare.com Fraps.rar.html

Fraps Sorunları

1.Frapsı açıyorum ama program başlamıyor hata verip kapanıyor.

-- "This program has ben Damaged,possbly by a bad sector of the hard drive a virıs.Please Reinstall it." Yazsısını görürseniz Pc nizden Frapsı kaldırın tekrar kurun düzelir.Ama bu işlemi her PCnizi yeniden başlattıgınızda tekrar etmeniz gerekir.Vİrüs Prgramı kurup Frpsı açarsanızda Fraps Çalışmaz.

2.Oyunda F9 a basıyorum ama kaydetmiyor | sayılar Kırmızı yanıp hemen sarıyo dönüyor.

-- Oyunu Fraps tanımıyor demektir.ÖZellikle Oyunları formatta gitmesin Die "D:" ye kuranlar olabilir .Bazı oyunlar Formattan sonra hata werirken bazıları çalışabilir.Mesela NFS serileri gibi.Frapsta bazen Program eklekaldırda Bulunmayan oyunları çözümleyemiyor.o yüzden oyunu Tekrar yüklerseniz Sorunsuz ekilde Frapsı kullanmaya devam edebilirsiniz.

3.Oyunda F9 a basıyorum oyunu kaydediyor ama çok yawaşlıyor.

-- Eğer Böyle bi sorunla karşılaşırsanız GÖrüntü ayarlarınızı düşürebildiğiniz kadar düşürmeyi deneyin.NE kadar Düşüreceğimi nerden anlarım diyorsanız "Fps" 30 dan aşağı düşmeyecek şekilde deneme yanılma yöntemiyle yapmalısınız.Fraps kaydederken oyun hep yavaşlar..

4.Kaydettiğim Videoda Ses çok az çıkıyor.

-- İlk olarak Sesli kaydettiğiniz Video Oyunu daha çok kasar.Sesin az çıkma nedenine gelince Ses Kartı ayarlarından kaydetmede "MONO OUT" 'u artırmanız gerekir.

5.Videonun Boyutu Boyutu Çok büyük.Youtube Vs koyamıyorum...

-- En basit yöntemi anlatıyorum.Oluşan Videonuzu Windovs Movie Makerda açın.Nasıl video eklenir onuda anlatayim.

* Movie makerı açın.Görevlerden Video Yakalanın içindeki Video al'ı seçip videoyu aktarın
    * Videonuz uzunsa Movie maker Bazı bölümleri keserek ayırır.Videonuzu Tamamen yayınlamak istiyorsanız Hepsini Fareyle seçin sağ tıklayın Birleştire tıklayın.
    * Birleştirdiğiniz Videonuzu Aşada Bulunan Film Şeridine Sürükleyin.
    * İstiyorsanız Video üzerinde Editlemeler yaoabilirsiniz size kalmış.
    * Sol üstteki Dosya Sekmesinden Film Dosyasını Kaydete Tıklayın(yada Direk crtl+P)
    * İleri diyerek devam edin Videonuzun adını ve Kaydetmek istediğiniz yeri seçin ileri...
    * Film Seti kısmına geldiğinizde Daha Çok Seçenek Göstere Tıklayın.Bu Boyuta Uygunu Seçerek Videonuzun Boyutunu Kendiniz Ayarlayabilirsiniz.Yada Diğer ayarlar Kısmındaki hazır ayarları kullanabilirsizin.
    * Videonuz Küçüldü hayırlı olsun.

---- Bu bir sorun değil ama Sorun yaratabilcek birşey.Windowsun kurulu oldugu yerde yeterince yer yoksa Fraps Bütün alanı bitirebilir.Böyle bi durumda (işletim sisteminin C: ye kurulu oldugunu varsayalım) Sisteminiz yeterli alan olmadıgı için Çökme durumuna gelebilir.Son model Pclerde sorun olmaz ama Eskiler dikkat etsinler.

Forum Saati Ptsi Kas. 20, 2017 3:43 am